PL | EN | RU

GAZELA BIZNESU 2016 DLA WIBO

2017-02-20 12:00

WIBO zdobyło tytuł GAZELI BIZNESU 2016. Zostaliśmy wybrani spośród najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Sporządzany jest on co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. I edycja rankingu odbyła się już w 2000 roku. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

16 lutego br. na uroczystej gali w hotelu SHERATON w SOPOCIE odebraliśmy statuetkę i pamiątkowy dyplom. Traktujemy je jako nobilitację, ale również zobowiązanie do dalszej pracy, podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych produktów.

WIBO DLA DOMU SAMOTNEJ MATKI

2017-05-24 12:00

GAZELA BIZNESU 2016 DLA WIBO

2017-02-20 12:00

KULISY WIOSENNEJ KAMPANII WIBO 2017

2017-02-07 12:00

WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ DALEJ TWARZĄ WIBO

Już w marcu rusza nowa kampania WIBO promującą  najnowszą kolekcję. Twarzą marki nadal pozostanie aktorka o nietuzinkowej urodzie i wdzięku - Weronika Książkiewicz.

Wizerunek WIBO w poprzednich sezonach związany był już ze znanymi twarzami min. z laureatką pierwszej edycji TOP MODEL Pauliną Papierską czy Pauliną Krupińską. Zeszłoroczna kampania firmowana twarzą Weroniki Książkiewicz okazała się dużym sukcesem. Zdecydowaliśmy się również w obecnym roku kontynuować współpracę z aktorką o tej wyjątkowej urodzie. Początek kampanii został zaplanowany na marzec, a my już dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy i podglądamy kulisy sesji wizerunkowej na zdjęciach backstage oraz filmie.

To kuszący zwiastun pełnej kobiecości i zmysłowości kampanii, której owoce będziemy mogli zobaczyć już niebawem…