PL | EN | RU

WIBO PARTNEREM AKADEMII COSMOPOLITAN

2017-02-17 12:00

W styczniu w Warszawie odbyła się kolejna edycja AKADEMII COSMOPOLITAN – SIŁA KOBIECOŚCI.

W partnerstwie WIBO odbyły się cykliczne spotkania dotyczące szerokopojętego tematu ,, kobiecości”, zarówno w wymiarze rozwoju osobistego, jak i mody, urody czy zdrowia. Uczestniczki miały okazję wziąć udział w interaktywnym panelu, warsztatach z psychologiem oraz metamorfozach urodowych. WIBO zadbało o piękne makijaże oraz wprowadziło uczestniczki w tajniki makijażowych trendów i trików. Wszystkie Panie otrzymały od nas pakiety kosmetyków z najnowszej kolekcji.

Wszystkim uczestniczkom, życzymy udanych makijażowych stylizacji!

WIBO DLA DOMU SAMOTNEJ MATKI

2017-05-24 12:00

GAZELA BIZNESU 2016 DLA WIBO

2017-02-20 12:00

KULISY WIOSENNEJ KAMPANII WIBO 2017

2017-02-07 12:00

WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ DALEJ TWARZĄ WIBO

Już w marcu rusza nowa kampania WIBO promującą  najnowszą kolekcję. Twarzą marki nadal pozostanie aktorka o nietuzinkowej urodzie i wdzięku - Weronika Książkiewicz.

Wizerunek WIBO w poprzednich sezonach związany był już ze znanymi twarzami min. z laureatką pierwszej edycji TOP MODEL Pauliną Papierską czy Pauliną Krupińską. Zeszłoroczna kampania firmowana twarzą Weroniki Książkiewicz okazała się dużym sukcesem. Zdecydowaliśmy się również w obecnym roku kontynuować współpracę z aktorką o tej wyjątkowej urodzie. Początek kampanii został zaplanowany na marzec, a my już dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy i podglądamy kulisy sesji wizerunkowej na zdjęciach backstage oraz filmie.

To kuszący zwiastun pełnej kobiecości i zmysłowości kampanii, której owoce będziemy mogli zobaczyć już niebawem…