PL | EN | RU | ES

JOANNA OPOZDA - MAKEUP TUTORIAL #WIBOMOOD

LAS ESTRELLAS aman nuestros cosméticos
asiaopozda
FROM

asiaopozda

FROM

Dziewczyny! Ostatnio wraz z Wibo pracowaliśmy przy projekcie #wiboomood. Wkrótce na youtube pojawi się tutorial gdzie krok po kroku pokażemy jak wykonać makijaz ze zdjęcia , kolekcja kosmetyków użytych w tutorialu będzie limitowana i pojawi się już w kwietniu w bardzo fajnych cenach <3 Piękny świetlisty glow i moje ulubione „nudziaki” ;). Osobiscie jestem nimi zachwycona , mam nadzieje ze i Wam kosmetyki przypadną do gustu ;) Stay tuned ! @wibopl #wibo #wibomood #makeup #makijaz

Źródło: Instagram.

honkabiedronka
FROM

honkabiedronka

FROM

W swojej kosmetyczce mam mnóstwo kosmetyków do ust w cielistym odcieniu, a ostatnio trafiła do niej najnowsza pomadka w cielistym odcieniu, a ostatnio trafiła do niej najnowsza pomadka @wibopl nr 4 z kolekcji #wibomood, w której znajdziecie jeszcze trzy inne, piękne odcienie beżu i różu W składzie jest m.in. papryczka chilli która odpowiada za naturalne powiększenie ust #makeup #lipstick #nude

karolina_pisarek
FROM

karolina_pisarek

FROM

Wspaniały dzień, super atmosfera na planie z @wibopl już wkrótce ukaże się mój nowy tutorial to dla mnie coś nowego! mam nadzieję, że Wam się spodoba! Ja jestem mega zachwycona nową kolekcją #wibomood makeup @annawrzodakmakeup

sandrakubicka
FROM

sandrakubicka

FROM

Kilka tygodni temu wraz z @wibopl nakręciliśmy tutorial z makijażem najnowszą kolekcją #wibomood.
Już za moment będziecie mogli zobaczyć efekty naszej współpracy na kanale You Tube WIBO.
Jeśli lubicie technikę ,,baking”, znacie ją, bądź nie, śledźcie @wibopl , premiera już niebawem.
Stay tuned!

Marina
FROM

Marina

FROM

Nasza ambasadorka MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA zachwyciła się na swoim Instagramie lakierami hybrydowymi WIBO.
Sprawdziłam, działa! Mój ulubiony kolor to "SWEET MARZIEPAN"- mówi.
My również polecamy naszą najnowszą kolekcje hybryd!

Kamila Szczawińska
FROM

Kamila Szczawińska

FROM

Kamila Szczawińska jedna z topowych polskich modelek również używa naszych kosmetyków.
Podczas pobytu w CANNES szczególnie upodobała sobie maskarę VOLUME DRAMA.
Sami zobaczcie…..

JESIENNY EVENT WIBO

2019-10-01 12:00

WIBO BLOGGER'S DAY

2019-04-10 06:00

29 marca br. w PATIO hotelu H15 przy ul. Poznańskiej w Warszawie odbyło się spotkanie z okazji premiery najnowszych kolekcji WIBO, WIBOMOOD oraz MYCHOICE. W evencie oprócz topowych blogerów beauty wzięły udział również media oraz goście specjalni: ambasadorka MARINA SZCZĘSNA ŁUCZENKO, KAROLINA PISAREK, JOANNA OPOZDA oraz HONORATA SKARBEK.

Meeting miał charakter lunchu prasowego, które poprowadziła dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Po powitaniu gości nastąpiło krótkie przedstawienie marki, planów oraz strategii. W dalszej części spotkania głos oddano ZMALOWANEJ – Marcie Parciak oraz VIVIE A VIVIE – Karolinie Wójcik, które wraz z WIBO pracowały nad projektem swoich autorskich paletek MY CHOICE. Opowiedziały one o współpracy z WIBO, o tym jak do niej doszło i co je skłoniło do podjęcia tego wyzwania. Przedstawiły cechy łączące je z marką, opowiedziały również o swoich paletkach, a możliwości i zalety tego wyjątkowego produktu pokazały prezentując makijaż na modelkach.

Scenografia i temat piątkowego spotkania nawiązywały również do premiery kolekcji WIBOMOOD. Oprócz MARINY ŁUCZENKO – SZCZĘSNEJ zaszczyciły nas swoją obecnością gwiazdy biorące udział w promocji kolekcji modelka KAROLINA PISAREK, aktorka JOANNA OPOZDA oraz piosenkarka HONORATA SKARBEK. Podczas spotkania gwiazdy udzielały wywiadów stacjom telewizyjnym, natomiast sam OLIVIER JANIAK poprowadził swój program CO ZA TYDZIEŃ TVN prosto z naszego eventu. Zaproszeni goście z chęcią oglądali kolekcję, pytali o markę, plany i inspiracje.

Zapraszamy na relację ze spotkania 28 kwietnia br. w TVN w programie CO ZA TYDZIEŃ, w niedzielę o godz. 11.00

WIBO LAUREATEM 3 NAGRÓD NAJLEPSZY KOSMETYK 2019

2019-01-25 12:00

17 stycznia br w Warszawie w hotelu Polonia Palace odbyła się uroczysta gala, w trakcie której wręczono nagrody „Najlepszy Produkt 2019 - Wybór Konsumentów" według badania organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze. Nagrodzono 3 produkty WIBO, kredka FEATHER BROW WIBO otrzymała złoty medal, serum do twarzy PRIMER UNICORN TEARS brązowy, maskara LASHMANIA LOVELY została nagrodzona również brązem.

 

Badaniem „Najlepszy Produkt 2019 - Wybór Konsumentów” objęte były wyłącznie nowe lub istotnie zmienione produkty.Celem badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych produktów FMCG wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2017 r. do 30 września 2018 r. Badanie zostało zrealizowane przez GfK. Objęto nim 63 kategorie produktów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych. Łącznie w badaniu uwzględnionych zostało  327 produktów. W każdej kategorii respondenci wybierali trzy produkty, które ich zdaniem zasługują na miano najlepszych. Nagrody zdobyły 3 produkty WIBO: kredka FEATHER BROW WIBO otrzymała złoty medal, serum do twarzy PRIMER UNICORN TEARS brązowy, a maskara LASHMANIA LOVELY została nagrodzona również brązem.

TELEWIZYJNA KAMPANIA WIBO

2018-03-06 12:00