PL | EN | RU | ES

Natural Is the New Glam False Eyelashes

Syntetyczne rzęsy na pasku, dzięki którym makijaż nabierze wyjątkowego charakteru i głębi.

Sposób użycia:

1.Odklej delikatnie rzęsy z opakowania, za pomocą pęsetki lub palcami, chwytając za zewnętrzny kącik. Trzymając rzęsy pośrodku, przymierz je do swojej powieki. Jeśli trzeba skrócić rzęsy, aby dopasować je do oka, przytnij je po stronie zewnętrznej krawędzi.

2.Nałóż cienką warstwę kleju na górną krawędź rzęs. Odczekaj ok 30 sekund, aż klej zgęstnieje.

3.Delikatnie umieść sztuczne rzęsy jak najbliżej nasady naturalnych rzęs i lekko dociśnij rzęsy do powieki. Uwaga: rzęsy, mimo, że wydają się podobne, są w dwóch kształtach. Należy dobrać odpowiedni kształt do oka prawego i lewego.

Zestaw nie zawiera kleju.


ZOBACZ POZOSTAŁE PRODUKTY Z KOLEKCJI

Wet Me Set Me Face Mist

Odświeżająca mgiełka do twarzy. Redukuje efekt przypudrowanej skóry nadając jej zdrowy, rozświetlony wygląd bez efektu maski. Dzięki niej twarz wygląda przepięknie i naturalnie.

Classy or Sassy Eyeshadow Palette

Paleta z 15 wysoko napigmentowanymi cieniami stworzona we współpracy z Stanisławem Wołosz (Stysio). Wyjątkowa formuła sprawia, że praca z nimi jest niezwykle przyjemna i łatwa. Zróżnicowana kolorystyka pozwoli stworzyć zarówno dzienne, wieczorowe jak i bardzo unikatowe, wyjątkowe makijaże.

Flip That Lip Lip Kit

Wyjątkowy zestaw do ust składający się z matowej konturówki oraz matowej pomadki w płynie. Dzięki nim nasz makijaż ust będzie wyglądał zjawiskowo. Zestaw dostępny jest w 3 uniwersalnych odcieniach.

Glam For Your Life False Eyelashes

Syntetyczne rzęsy na pasku, dzięki którym makijaż nabierze wyjątkowego charakteru i głębi.

Sunlighter Highlighter

Klasyczny rozświetlacz do twarzy. Pozostawia na skórze błyszczącą taflę w przepięknym uniwersalnym kolorze.

Glow God Highlighter

Drobnikowy rozświetlacz do twarzy. Dzięki niemu uzyskasz jedno z najbardziej pożądanych wykończeń makijażowych - efekt mokrej skóry.

Sticky but Not Tricky Base

Baza do powiek podbijająca intensywność cieni i ułatwiająca pracę z nimi. Sprawi, że makijaż pozostanie nieskazitelny przez długi czas.