PL | EN | RU | ES

WIBO partnerem makijażowym pokazu DAWIDA WOLIŃSKIEGO

6 grudnia 2019 roku w  Studio ATM w Warszawie odbył się najnowszy pokaz kolekcji DAWIDA WOLIŃSKIEGO. Partnerem makijażowym pokazu było WIBO. 

Wybiegowe makijaże wykonane przez naszych wizażystówo idealnie oddały ducha kolekcji. Były połączeniem dwóch najmodniejszych obecnie trendów. Pierwszym z nich był trend dewy skin  imitujący efekt rozświetlonej, zdrowej skóry, która promienieje energią, drugi był współczesną interpretacją stylu lat 90., która pojawiła się w postaci wyrazistego cienia na powiekach imitującego kreskę.

Jak sam projektant przyznaje ten wyjątkowo trendowy makijaż perfekcyjnie wpisał się w klimat kolekcji „Ta kolekcja narodziła się z tęsknoty za ikonami lat 90., jak Cindy Crawford czy Naomi Campbell. Pamiętam ich piękne figury z mocno podkreśloną talią i wyeksponowanym dekoltem. W mediach mówiło się wówczas, że ideał kobiecej sylwetki zamyka się w wymiarach 90-60-90. Właśnie do tego ideału dążę w tej kolekcji” – mówi Dawid Woliński. Każda z zaprezentowanych na pokazie sylwetek opiera się na mocno zaznaczonej talii, szerokich ramionach i zmysłowym dekolcie. „W dzisiejszych czasach jest tęsknota za modą z czasów, gdy kobiecość była atutem. Dlatego wziąłem to, co było kwintesencją lat 90., i połączyłem to ze współczesną modą. Całość przefiltrowałem przez swoją wrażliwość i dołożyłem charakterystyczne dla mojego krawiectwa kroje, wykonanie i detale” – dodaje Dawid Woliński.

Współpraca WIBO z jednym z największych polskich projektantów DAWIDEM WOLIŃSKIM była dla nas prawdziwą przyjemnością.


ZOBACZ TAKŻE