PL | EN | RU | ES

Kolekcja Million Dollar powstała z myślą o blasku i przepychu. Jest to rozszerzenie naszego kultowego produktu - matowej pomadki Million Dollar Lips. W myśl tej kolekcji, każda z nas ma lśnić, błyszczeć i wyglądać znakomicie.

W uzyskaniu tego pomoże na przykład Bronzer Million Dollar Body - Bronzer rozświetlający do twarzy i ciała. Innowacyjna formuła typu bounce nadaje skórze koloru i blasku w wymiarze 3D. Cudownie nada się do ocieplenia koloru cery, ale też do podkreślenia już istniejącej opalenizny. Zawarte w nim wielowymiarowe drobinki pozwalają uzyskać spektakularny efekt zarówno na twarzy, ciele, jak też przy makijażu oka.

W wykończeniu makijażu znakomicie sprawdzi się też Million Dollar Glow - rozświetlacz do twarzy i ciała o cudownej formule bounce, dzięki której każdy makijaż nabiera wielowymiarowości. Produkt nie podkreśla niedoskonałości ani zmarszczek, a zawarte w nim drobinki pasują do każdego odcienia skóry. Cudownie rozświetli każdą partie ciała.

Natomiast kiedy nie mamy wystarczającej ilości miejsca, możemy wybrać rozświetlacz pasujący do kasetki I Choose What I Want - jeden z dwóch uniwersalnych odcieni o konsystencji bounce. Pozostawią na skórze naturalny efekt, który z łatwością możemy stopniować. Dodatkowo dzięki swojej konsystencji daje nam wykończenie w formacie 3D. Znakomity produkt zamknięty w niedużym kompaktowym opakowaniu.

Eyeliner Black Million Dollar pozwoli wykonać klasyczny makijaż. Dzięki precyzyjnemu zakończeniu wykonanie najcieńszych kresek będzie dziecinnie proste. Forma wykonania ułatwia pewne poprowadzenie kreski na powiece, a jego formuła utrzymuje go na miejscu przez cały dzień.